Ford Focus
Wagon 1.0 Titanium 2e Eigenaar|Navi|Trekhaak|Clima|Cruise|PDC V+A|N.A.P|APK tot 07-2026
Direct kopen, basisprijs: € 8.749,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.749,-
LEASEPRIJS: € 144,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.749,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.0 Titanium 2e Eigenaar|Navi|Trekhaak|Clima|Cruise|PDC V+A|N.A.P|APK tot 07-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 juli 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 94.584 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 144,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.749,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KD-265-G |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 684 kg |
| Gewicht: | 1.216 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 655 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch lichtmetalen velgen
- Achterspoiler groot
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verwarmbare voorruit
- keyless entry
- mistlampen voor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- side-skirts
- voor-en achterspoiler
- Infotainment
- navigatiesysteem
- audio installatie
- audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstoelen
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- autonome parkeerfunctie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Trekhaak
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Advanced Technology Pack
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Style-pakket